Yıldırım Gazetesinin Yeni Genel Yayın Müdürü Fakültemizi Ziyaret Etti

BASIN BİZİM PARTNERİMİZDİR

Bir süre önce gerçekleşen yönetim değişikliği ile Gazetemizin Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Erhan Bilican’ın tanışma ziyaretleri sürüyor.

 

Bilican, Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim S. Canbolat’ı makamında ziyaret ederek, gazete hakkında bilgiler verdi.

 

Dekan Prof. Dr. Canbolat’a çiçek takdim eden Erhan Bilican, Yıldırım Gazetesinin 30 yılı aşkın süredir İnegöl kamuoyunu aydınlatan haberlere imza attığını, bu bayrağı daha ileriye taşımak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

 

BASIN BİZİM PARTNERİMİZDİR

 

Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim S. Canbolat ise, “Yıldırım Gazetesi 30 yılı aşkın süredir İnegöl’de hizmet vermiş, gerek İnegöl kamuoyunun gerekse genel anlamda ülke çapında aydınlatılması, bilgilendirilmesi konusunda çok önemli bir role sahiptir. Üç yılı aşkın bir süredir ben buna tanık oldum. Mehmet Hanefi Yıldırım’ın kurduğu gazete hizmetinin devam ettirilmesi noktasında Genel Yayın Yönetmeni Erhan Bilican önemli bir görev üstlenmiş bulunmaktadır. Sorumluluğunuz büyük. Başlatılan hizmetin daha iyi noktalara ulaştırılmasına yönelik çabalarınızın sürmesini temenni ediyorum. Basın ve bilim, fakülte, üniversite, medya aslında toplum hizmeti yapıyor. Biz bilim kurumu olarak bir taraftan öğrenci yetiştirirken, bir taraftan da içinde bulunduğumuz toplumun ekonomik, sosyal, kültürel dönüşümüne de hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu noktada basın bizim partnerimizdir. İş ilişkisi içerisinde oluyoruz. Bu hizmetlerin topluma ulaştırılmasında, toplumun nabzının tutulmasında her zaman basının çok önemli katkısının olduğunu görüyoruz. İnegöl, basın anlamında üretken bir yerdir. Gazetenin yeni yönetimine başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

 

Fakülte hizmetleri hakkında da bilgi veren Dekan Canbolat, fakülte eğitiminin yanı sıra, tezli ve tezsiz yüksek lisans eğitimlerini de verdiklerini belirterek, İnegöl mobilyasının gelişmesi adına da maliyet hesaplamaları gibi konularda çalışmalarının olduğunu kaydetti. Ziyaretin sonunda, Dekan Canbolat, fakültenin eğitim alanlarını da gezdirerek bilgiler verdi.

 

İlgili Haberler

Yıldırım Gazetesi

 

22.01.2015İlgili Resimler
Haberler