Fakültemiz Öğrenci Konseyinden Belediye Başkanına Ziyaret

Fakültemiz Öğrenci Konseyi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Öğrenci Konseyi Başkanı İsmail Orhan, “Bugün burada bulunmamızın asıl sebebi, sayın Başkanımıza üniversitenin çevresiyle ilgili sorunları bildirmektir. Başkanımız sağ olsunlar bu zamana kadar bizlere desteklerini esirgemediler. Bu sebeple Başkanımızla birkaç konuyu istişare edip, kendilerine bir kez daha teşekkür etmek için burada bulunmaktayız” şeklinde konuştu.  

Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesinin İnegöl’ün ekonomisine ve sosyal kültürel hayatına ayrı bir değer kattığını vurgulayan Aktaş ise, “İnegöl hızla gelişiyor, büyüyor. Özellikle İnegöl’de son yıllarda İşletme Fakültesinin açılması İnegöl’ün ekonomisine, sosyal ve kültürel hayatına ayrı bir heyecan, ayrı bir değer kattı. Fakültenin ilk öğrencileri olan kardeşlerimiz muhakkak o yeni oluşumun sıkıntılarını, mağduriyetlerini bir miktar yaşıyorlar. Fakat mevcut binaların değişimi ve dönüşümüyle alakalı elimizden gelen bütün çalışmaları, gayretleri göstermeye çalışıyoruz” dedi.

Aktaş, “Bugün arkadaşlarımızın bize ilettiği konular oldu. İnşallah okullarla alakalı gerekli notlarımızı aldık. Çalışmalarımızı yapacağız. Onların yaşadıkları mevcut sıkıntıları, eğitim ve öğretim hayatları devam ederken, belli bir plan dahilinde ilgili kurumlara ulaştırmaları kadar doğal bir şey olamaz. Bu noktada vakit ayırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlgili Haberler

 

İşletme Fakültesi Öğrenci Konseyinden Aktaş’a Ziyaret

Öğrenci Konseyi'nden Aktaş'a Ziyaret

Öğrenci Konseyi'nden Aktaş'a Ziyaret

İşletme Fakültesi Öğrenci Konseyi Başkan Aktaş’ı Ziyaret Etti

 

 

10.03.2015İlgili Resimler
Haberler