Kalite Yönetim Sistemi geçiş ve belge yenileme tetkiki

Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi TSE EN ISO 9001; 2015 Kalite Yönetim Sistemi geçiş ve belge yenileme tetkiki 10 Ocak 2018 Çarşamba günü fakültede gerçekleştirildi.

Başdenetçi Necati KARAHAN, Denetçi Mustafa EKİN ile Denetçi Ebru MİNAS’tan oluşan Tetkik Ekibi, yaptığı incelemeler sonucunda, İnegöl İşletme Fakültesi’nin eğitim, iletişim ve yönetim alanında başlattığı kaliteli çalışmaların seviyesini koruduğunu tespit ederek, TSE EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin 2018 yılı için de yenilenmesinin uygun olduğunu kararlaştırdı.

Tetkik Ekibi, çalışmalarına önce Dekan Prof. Dr. İbrahim S. CANBOLAT’ı ziyaret ederek başlamış ve burada Dekan Yardımcısı Zerrin FIRAT ile Fakülte Sekreteri Mehmet EKEN de hazır bulunmuşlardır.

Tetkik öncesinde her yıl düzenli olarak fakültede öğrenci ve personel memnuniyet anketleri uygulanmakta, buradan elde edilen veriler dikkate alınarak iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Dekanlık olarak, fakültede görevlendirilen kalite ekibine ve bu sonucun elde edilmesinde katkısı bulunan tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

STE Denetçisi Mustafa EKİN tetkikten sonra facebook sayfasında da aşağıdaki açıklamayı yapmıştır:

‘’10 Ocak 2018. Yer Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi TSE EN ISO 9001; 2015 Kalite Yönetim Sistemi geçiş ve belge yenileme tetkiki gerçekleştirdik. Tetkik ekibi güzel. Fakültenin kalite ekibi güzel, üst yönetimin desteği büyük ve başarı kendiliğinden geliverdi. Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi.’’

                                                                                                                  Dekanlık

 

 

İlgili Haberler

İşletme Fakültesi Kalitesini Perçinledi 

İşletme Fakültesine TSE Belgesi

 

 

11.01.2018İlgili Resimler
Haberler