Belediyeden Öğrencilerimize Çorba İkramı

İnegöl Belediyesi tarafından Bursa Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi öğrencilerimize final sınavları haftası boyunca çorba ikramında bulunulmaktadır.

16 Ocak 2019 günü yapılan çorba dağıtımına İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Dekan Prof. Dr. Ferhat Pirinççi de katılarak öğrencilere çorba servisi yapmışlardır.

Çorba ikramı sonrası bir açıklama yapan Dekan Pirinççi, “İnegöl Belediyesi bu yıl da final sınavları döneminde öğrencilerimiz için çorba ikramlarını gerçekleştiriyor. Öğrencilerimiz açısından bu çok büyük kolaylık ve iyilik oldu. Öğrencilerimiz sabah sınavlarına girmeden önce veya sınav sonrasında burada çorbalarını içip öğünlerinin en azından bir tanesini bu şekilde geçiriyorlar. Belediye Başkanımız Alper Taban’a teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da işbirliği içerisinde İnegöl’ümüze, Fakültemize ve Meslek Yüksek Okulumuza faydalı işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bugün üniversitemizle öğrencilerimizle, öğretim görevlilerimiz ve yöneticilerimizle bir araya geldik. Onların final haftalarında bir nebze de olsa destek olmak istedik. Sabah çorbalarını ikram ederek derslere daha zinde girmelerini, sınavlara daha zinde girmelerini istedik. Tabi öğrencilik hepimiz yaptık. Malumunuz sınav haftaları geldiğinde biraz ortalık karışır. Öncelik dersler ve sınavlardır. Bu koşturmaca içerisinde öğrencilerimiz bir de sabah kahvaltısı hazırlama telaşına girmesinler istedik, öğrencilerimize destek olmak istedik. İnegöl Belediyesi yaşamın her alanında, doğumdan ölüme kadar olan evrenin tamamında yer almaya çalışarak vatandaşlarımızın yanında olduğunu gösteriyor. Bugün de öğrencilerimizle birlikte olduk. Ben buradaki çok değerli yöneticilerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrenci kardeşlerimize de başarılar diliyorum” diye konuştu.

16.01.2019İlgili Resimler
Haberler